Obserwatorzy

"Odległośc nie ma znaczenia, ona tworzy tylko niepotrzebny dystans..."

Minęło już trochę czasu by ochłonąć, ale ciągle  w uszach dźwięczą mi słowa piosenki zaśpiewanej przez Izę tamtego wieczoru:"Pamiętasz, była jesień". Wasze twarze przesuwają się przed oczyma. 21 luty, godzina 17.00. Tarabuk. Każde z moich warszawskich spotkań miało inny klimat, niepowtarzalny. Tarabuk to przede wszystkim ogrom wzruszeń. Co najmniej potrójny. Przybyła licznie moja warszawska rodzina. (Pomijam mamę i siostrę, które przyjechały ze mną z Anusina). Pojawiły się zwartą grupą koleżanki ze szkoły (totalna niespodzianka!) - ileż to czasu się nie widziałyśmy? Dwadzieścia? Więcej? Głowy wciąż te same pełne szalonych pomysłów, a w oczach radosne chochliki! Byli obecni blogowi znajomi, śmiało mogę już ich nazwać wirtualnymi przyjaciółmi. Bo tylko przyjaciele skłonni są do takich poświęceń: niektórzy jechali prawie dwieście kilometrów, by spędzić dwie godziny z kimś, kogo znali jedynie z bloga, czyli ze mną... Ale jak to ujęła Dorota z Białegostoku: "Odległość nie ma znaczenia, ona tworzy tylko niepotrzebny dystans." Przybyła Stokrotka z pękiem... stokrotek oczywiście i innymi sympatycznymi podarkami od serca. Towarzyszył jej JanToni, pełen uroku starszy pan, sypiący fraszkami jak z rękawa. Inni znajomi też przyprowadzili swoich znajomych - nietuzinkowych ludzi. Warszawska Ela przedstawiała mi swoje koleżanki, a każda z nich niebanalna! Zaraz na wstępie wręczyła mi pęk, nie przez przypadek, fioletowych tulipanów. Moi wydawcy dzielnie biegali za mną po Warszawie, nie zabrakło ich i w Tarabuku. Przybył znajomy z Google+ ,którego nazywam "telewizyjnym Januszem" z dziewczyną- wstępnie jesteśmy umówieni na Podlasiu. Ogólną sympatię budziła pełna uroku pani w czarnym kapelusiku, która rozbrajająco przyznała, że trafiła na spotkanie zupełnie przypadkiem. Po prostu wyszła na chwilę po... kapustę do sklepu i zobaczyła przez szybę, że coś się święci w Tarabuku. Więc została i nawet zabrała głos w dyskusji oraz obowiązkowo zakupiła książkę. Czas jaki mieliśmy minął dużo za szybko, pożegnaniom i umawianiom nie było końca. Aż tu nagle przede mną wyrosła... Ona. Od razu ją poznałam, mimo, że nie widziałam jej nigdy na oczy w realu. Poznałam ją po bujnej czuprynie i pieknych oczach. Ina, Karolina z bloga: "Świat według Iny"
Niezwykle inteligentne dziewczę kryjące ogrom swojej wrażliwości pod płaszczykiem małomówności. Dostałam od niej kolczyki "hand made" ( w których dzisiaj byłam w pracy)barwną chustkę (na belgijskie słoty) i śliczną fioletową zakładkę :) Zresztą... dostałam mnóstwo różnych wzruszających drobiazgów. Wracamy w nocy na nasze Podlasie. Nie czuję zmęczenia. Nieźle mnie kontakt z wami nakręcił. Dobre emocje aż wibrowały w powietrzu. Chciałam by już było nazajutrz. Byłam głodna ponownych spotkań z ludźmi. Następne warszawske przystanki: Floriańska i Cava - Złote Tarasy. Ale o tym kiedy indziej. 


Zdjęcia nie powalają jakością, ale oddają trochę klimat spotkania. Poniżej: Z JanTonim


"Odległośc nie ma znaczenia, ona tworzy tylko niepotrzebny dystans..." moja białostocka Dorota. 


Z Iną, właścicielką pięknych włosów i mamą Julka.

Komentarze

 1. Dalszych sukcesow zycze!!! <3!!w.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co tu duzo mówić - było PIĘKNIE!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się Twoją radością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie Aguś cudownie, odczuwam wraz z Tobą:-)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło patrzeć i czytać:)))dalszych sukcesów życzę:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Poczułem się tak, jakbym tam był. Dziś poznałem Cie także w wersji audio:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blagam cie, nie zawstydzaj... Troche sie czerwienie, bo jestem nie nawykla do publicznych wystapien :) ale atmosfera byla super, naprawde brakowalo tam Ciebie!

   Usuń
 7. Ale fajnie było cię znów usłyszeć:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Indeed Brussel is a good idea, we are there often.

  Greetings,
  Filip

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem szczęśliwa że - jesteś SZCZĘŚLIWA! !! Żałuję jedynie, że nie było nas wśród publiczności!!! Ale oczami duszy byliśmy nieopodal! !! Pozdrawiam Wszystkim!
  Ania Ż.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie!
  A Ina to cudowna dziewczyna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę Ci Agnieszko jeszcze wiele sukcesów...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 12. Cieszę się razem z Tobą, może nasze drogi też się kiedyś zetkną. Mam przeczucie, że jesteś fajną babeczką a mnie przeczucie rzadko zawodzi. Buziaki Aga

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Follow by Email

Witam w moim świecie LA VIOLETTE. Mój blog nie ma aspiracji politycznych, społecznych, ani żadnych innych. Moja przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, którzy kochają życie w każdym jego przejawie bez względu na poglądy i wszelkie inne kryteria. To strefa dobrej energii w sieci i dbam o to by tak zostało.

Będzie mi miło, jeśli zostaniesz na dłużej.
agaa2086@gmail.com

Popularne posty

Archiwizuj

Pokaż więcej