Obserwatorzy

O mnie

Pozytywne zakręcona, egzaltowanie zakochana w życiu, autorka, matka, żona, blogerka, właścicielka trzech czworonogów, kobieta niezależna, a przynajmniej starająca się taką być. Niepoprawna optymistka, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna.

Mieszkająca od lat w Polsce i Belgii. Sławiąca uroki życia tam i tu. Miłośniczka literatury, Prowansji, Podlasia, dobrego jedzenia. Uparcie realizująca marzenia.

Moje motto:"Ten kto chce - szuka sposobu, ten, kto nie chce - szuka powodu".


Komentarze

  1. Powabna, czarująca, nietuzinkowa,subtelna, potrafiąca ożywić świat .....Hmmmm...jakąś jedną chociaż wadę muszę znaleźć...już wiem! Strasznie roztargniona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę, że motto mamy podobne, przybywam z polecenia Ultry i ciesze się, że wpadłam, zajrzę w wolnej chwili poczytać więcej.
    Pozdrawiam z Kujaw:-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam w moim świecie LA VIOLETTE. Mój blog nie ma aspiracji politycznych, społecznych, ani żadnych innych. Moja przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, którzy kochają życie w każdym jego przejawie bez względu na poglądy i wszelkie inne kryteria. To strefa dobrej energii w sieci i dbam o to by tak zostało.

Będzie mi miło, jeśli zostaniesz na dłużej.
agaa2086@gmail.com

Popularne posty