Obserwatorzy

Post fotograficzny- Portrety cz 1


Moje drogie, dziś nie będzie mody,moich rozważań, ani relacji z odwiedzonych miejsc. Jak na pewno dało się zauważyć niektórym, uwielbiam fotografować: ludzi,przyrodę, zabawne zdarzenia. Najczęściej nie rozstaję się z aparatem, dlatego też kocham swoją brązową, starą torbę z H&M, w której mieszczą się wszystkie niezbędne kobiecie drobiazgi, butelka wody i aparat. 
Oczywiście,moje zdjęcia nie są doskonałe, nikt nie uczył mnie zasad fotografii, fajnie, że w dzisiejszych czasach większość rzeczy załatwia za nas technika, wystarczy mieć niezłą lustrzankę i dalej na polowanie okazji!
Chce jednak podkreślić, że brak fachowości i talentu nadrabiam miłością i pasją jakie wkładam w wykonywane zdjęcia. Lubię zatrzymać w kadrze młodość, ale także stare, poorane zmarszczkami twarze. Ile w nich dostojeństwa i mądrości. Listki, pająki i ślimaczki. Szarość ulicy i piękną tęczę. Oto dzisiaj pierwsza część moich portretów.Na następną zapraszam jutro. Marysia

Danusia

Irenka

Genowefa

Komentarze

Follow by Email

Witam w moim świecie LA VIOLETTE. Mój blog nie ma aspiracji politycznych, społecznych, ani żadnych innych. Moja przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, którzy kochają życie w każdym jego przejawie bez względu na poglądy i wszelkie inne kryteria. To strefa dobrej energii w sieci i dbam o to by tak zostało.

Będzie mi miło, jeśli zostaniesz na dłużej.
agaa2086@gmail.com

Popularne posty

Archiwizuj

Pokaż więcej