Obserwatorzy

A z płaszczykiem to było tak...


  
Ileś tam sezonów ( lat?) temu bobrowałam w ciuchach w zaprzyjaźnionym Second Handzie ucinając w międzyczasie pogawędkę z panią sprzedawczynią. 
-A bo to różne dziwne rzeczy ludzie kupują- mówi pani z filozoficzną zadumą- wczoraj np dwie klientki znalazły taki płaszcz do kostek, mówię pani, wiocha! Zastanawiałyśmy się jak to można nosić. Ja już w tym momencie nie słuchałam kobiety, bo wzrok mój padł na przepiękny dwurzędowy płaszcz turkusowego koloru. Mimo, że sięgał do kostek bez wahania upchnęłam łup w koszyku cała szczęśliwa podchodząc do kasy. Panią zamurowało. 
-OOOOO! To jest właśnie ten płaszcz- wykrzyknęła szybciej niż pomyślała i zdała sobie sprawę z niezręczności swoich poprzednich komentarzy pod adresem mego cuda!
Klient- nasz pan- zapaliła się lampka w głowie inteligentnej pani sprzedawczyni. 
I cierpiąc katusze gorączkowo zaczęła odkręcać sytuację uśmiechając się do mnie przymilnie:
- a bo wie Pani, jak się ma pomysł to i z czegoś TAKIEGO można coś fajnego zrobić....

Mój płaszczyk przeleżał swoje w szafie, następnie został skrócony do odpowiadającej mi długości i dziś przyszedł jego wielki dzień.....

A że pogoda była cudna: chociaż chłodno, to słonecznie, zrobiliśmy sobie małą sesyjkę w parku po obiedzie...
I już jestem przekonan, że to mój ulubiony ciuszek na ten sezon! 


Komentarze

 1. Rewelacyjny płaszczyk i dobrze zrobiłaś ,że go obcięłaś :-) Wersja z brązowym paseczkiem z pierwszego zdjęcia- super :-)

  P.S. ale mąż coś się zamyślił ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Your coat has a lovely color ! I like it ! xoxox
  Follow my blog if you like it, I will be waiting for your visit ! Kisses

  Fashion and Cookies
  My Twitter

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your writing style, it's almost poetic! I enjoy reading it very much, probably because you describe thoughts which I share with you :) Your outfit is very nice, simple yet stylish and of a good quality. Perfect combination!
  unique party wear dresses
  clothingpk on facebook

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Follow by Email

Witam w moim świecie LA VIOLETTE. Mój blog nie ma aspiracji politycznych, społecznych, ani żadnych innych. Moja przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, którzy kochają życie w każdym jego przejawie bez względu na poglądy i wszelkie inne kryteria. To strefa dobrej energii w sieci i dbam o to by tak zostało.

Będzie mi miło, jeśli zostaniesz na dłużej.
agaa2086@gmail.com

Popularne posty

Archiwizuj